Будь який досвід, приводить до результату, головне правильно його оцінити

Про Dinox Tech

Історія кожної компанії, має певні періоди розвитку, та криз, після яких компанії знову зростали чи зникали, все залежить від особистого бажання засновників чи тих хто веде компанії вперед.

Історія компанії DinoxTech не є виключенням, ми існували під різними брендами (раніше студія називалась WebPlaneta), після чого певний період з 2015 по 2020, вся команда компанії працювала в іншій студії, та експерементувала з іншими підходами до діяльності. 

Студія DinoxTech існує з 2007 року, та за цей час розробила та впровадила декілька сотень проектів, серед яких були, як сайти візитівки так і великі високонавантажені проекти. Ми знаємо, як зробити технічно ефективний проект, який витримує велику кількість транзакцій, і залишається стабильно працюючим більшість часу. Ми приймали безпосередню участь у створенні проекту TurboHost.Pro і передали команді цього хостинг провайдера всі знання, які потрібні для стабільного і успішного функціонування проектів e-commerce. Коли ми говоримо слово e-commerce, ми розуміємо весь технологічний процес функціонування проектів в яких є електронна комерція, тобто від ідеї до реалізації.

Ми знаємо, коли варто вкладатись в ІТ інфраструктуру проекту, бо це важливо, а коли краще вкластись в наявність товару, бо бізнес модель передбачає наявність товарів на складах. Якщо ми говоримо про електронні товари, то розуміємо, що вони мають бути захищені від несанкціонованого завантаження.

Кожен проект повинен мати юридичну складову і ми застерігаємо наших клієнтів від роботи проектів без відповідних публічних договорів, політики приватності і інших нормативних актів, бо це є запорукою успішного довгострого існування проекту і захисту всіх сторін. 

Ми вміємо побудувати ІТ інфраструктуру з самого початку і оптимізувати роботу існуючих, що однозначно приводить до заощаджень коштів, які витрачались раніше на ІТ інфраструктуру та перенаправляти їх на інші важливі частини Вашого бізнесу. 

В нас є чітке усвідомлення чим успішніші Ви, тим більше у Вас ресурсів на створення нових можливостей Ваших проектів і в нас з Вам є місце для додаткової взаємодії. 

Найчастіше питання, яке нам задають коли починають з нами спілкуватись це, а покажіть портфоліо. На що у нас є гарна відповідь, яка ховається під абривіатурою NDA. Кожен власник бізнесу бажає, щоб треті особи не дізнались особливості ведення бізнесу, так само і нові клієнти після завершення проекту, будуть хотіти такого ж самого рівня конфіденційності. Тому показ розроблених нами проектів, можливий лише з дозволу власників цих проектів.

Ми працюємо лише з клієнтами, які розуміють, що кожна робота має свою ціну і ви маєте поділяєте наші цінності, а ми Ваші.
Лише такий підхід, як показує наш досвід за 14 років, призводить до результатів.

Хто готовий ризикувати і експерементувати, завжди буде шукати способи, йти ефективніше. 
Той хто хоче розвитку, робить помилки, аналізує їх і продовжує далі. Не існує жодної компанії в світі, яка б не зробила жодної помилки. 
Кожна помилка це успішно проведений експеремент,  який і є частиною вашого досвіду.

 

З повагою,
Олександр Ребров

CEO DinoxTech
FacebookTwitter